Hoteller i nærheden af Residence La Maison de Noélie

Afgrænse din søgning

Feriegæster
Tilføj feriegæster
Voksne 13 år og derover
Børn Fra 3 til 12 år
Babyer Fra 0 til 2 år
Filter

Filtrer resultater

{{filterSelected.length}}
Sorter efter :
Voksne 13 år og derover
Børn Fra 3 til 12 år
Babyer Fra 0 til 2 år
Begrænset tilgængelighed
{{pctDispo}}
Meget populært etablissement
0 personer reserverede det i denne uge
Stigende priserBestil før priserne stiger

Indkvartering, der matcher dit valg

Overnatning detaljer

-{{pourcentage}}% {{barrePrice}}€ {{finalPrice}}€Pers.
Denne indkvartering er ikke tilgængelig på dine datoer. Prøv andre datoer eller fortsætte din søgning efter hoteller.

Une formule ski ?

Fordelene ved boligen

  • Wifi adgang

Beskrivelse af boligen

**The House of Noelia – Rez-de-jardin** er et sommerhus på 43 m2 klassificeret **4 stjerne møbleret Turisme**, beliggende på Bar-sur-Loup, mellem Grasse, Cannes, Antibes og Nice. Ideel til at rumme op til **6 personer**, det tilbyder en stille og grøn indstilling, perfekt til et ophold med familie, venner eller par.

Lejligheden har aircondition, to soveværelser, en stue med sovesofa, et fuldt udstyret køkken, et badeværelse, gratis trådløs internetadgang og alle de nødvendige bekvemmeligheder. Senge er lavet før ankomst og en barneseng og en høj stol er til rådighed på anmodning.

Udenfor, nyde en privat lukket have med terrasse, pergola, grill og havemøbler til dine udendørs måltider. Blot 300 m fra floden og tæt på provencalske landsbyer, strandene i Cannes og Antibes samt parfumerier af Grasse, dette sommerhus er det ideelle udgangspunkt for at opdage Côte d'Azur.

På stedet og i nærheden

Service og udstyr til rådighed
  • Wifi adgang : Inkluderet Inkluderet
  • Sengetøj : Inkluderet Inkluderet
  • Håndklæder : Inkluderet Inkluderet
  • Senge redt ved ankomst : Inkluderet Inkluderet
Beliggenhed
  • Tæt på lufthavnen : Marseille Provence Lufthavn #MRS (194,4 km), Beau-Côte d'Azur Lufthavn #NCE (24,8 km), Torino Lufthavn #TRN (180,8 km)
Andre oplysninger
  • Depositum (yderligere) : 150 150 150

Forberedelse af ferieruten

Adresse:

614 chemin de Saint Jean

06620 LE BAR SUR LOUP

rute rute
Fra Marseille Følg retningen mod Aix en Provence og tag derefter A8 mod Cannes. Tag afkørsel 42 og følg retningen mod Grasse. Forlad Grasse og fortsæt til Le Bar sur Loup.

Nøgle leveringstider:

16:00-20:00